Nuk ka më dyshime se kujt i ngjan vajza e Jonida Shehut! (FOTO) – AlpeGossip
Nuk ka më dyshime se kujt i ngjan vajza e Jonida Shehut! (FOTO)

Nuk ka më dyshime se kujt i ngjan vajza e Jonida Shehut! (FOTO)

Ndonëse në fillim ka qenë mjaft hermetike për të treguar vogëlushen e saj në rrjete sociale, tashmë gazetarja Jonida Shehu nuk bën më diçka të tillë.
Këtë të shtunë ajo ka publikuar një foto mjaft të bukur të vogëlushes së saj Kristal, e cila siç duket çdo ditë e më tepër i ngjan partnerit të gazetares së njohur.

Sa i përket anës profesionale nuk dihet se kur dhe ku Jonida do t’i rikthehet ekranit.