Olti Curri ka DY FJALË për Erën: Ke bërë punën më të mirë që nuk ke veshur sutjena me sfungjer se… – AlpeGossip
Olti Curri ka DY FJALË për Erën: Ke bërë punën më të mirë që nuk ke veshur sutjena me sfungjer se…

Olti Curri ka DY FJALË për Erën: Ke bërë punën më të mirë që nuk ke veshur sutjena me sfungjer se…

Performanca e saj ishte e admirueshme dhe tashmë Era Istrefi është bërë një nga pak yjet e showbizz-it shqiptar që ka marrë famë botërore duke kënduar përkrah yjeve si Jay Balvin dheWill Smith.

Me një look goxha modern, Era me siguri që i ka pëlqyer shumë fansave dhe jo vetëm por edhe Olti Curri ka dhënë vlerësimin e tij për veshjen e bukuroshes shqiptare.

“Ke bërë punën më me mend që nuk ke veshur sutjena me sfungjer, se nga ky pozicion në këtë foto do flitej më shumë për kupat e tua sesa për kupën e Francës”, shkruan Olti në foton e postuar në Instastory.

Po ju si mendoni? A duhet të paragjykohen Vip-at për veshjet e tyre…?