3 MUAJ PAS LINDJES/ Motra e Bes Kallakut tregon portretin e plotë të djalit (FOTO) – AlpeGossip
3 MUAJ PAS LINDJES/ Motra e Bes Kallakut tregon portretin e plotë të djalit (FOTO)

3 MUAJ PAS LINDJES/ Motra e Bes Kallakut tregon portretin e plotë të djalit (FOTO)

Tre muaj më parë motra e aktorit të njohur, Bes Kallaku, Ana Kallaku u bë nënë për herë të dytë të një djali. Prezantuesja e njohur e dha lajmin nëpërmjet një postimi ku shihej së bashku me karrocën e bebit

Ajo është treguar mjaft diskrete dhe gjatë këtyre muajve nuk ka publikuar foto me vogëlushin. Ana ka publikuar një foto ku shihet me vajzën e madhe dhe djalin në krahë.

“Dhe zemrën e morën përgjithmonë”, ka shkruar ajo pranë fotos që ka marrë shumë komente nga fansat.