Jo vetëm Vip-at shqiptarë/ Olti Curri kap mat këtë të famshme për...(FOTO) - AlpeGossip
Jo vetëm Vip-at shqiptarë/ Olti Curri kap mat këtë të famshme për…(FOTO)

Jo vetëm Vip-at shqiptarë/ Olti Curri kap mat këtë të famshme për…(FOTO)

Nëse flasim për një person të cilit në botën e showbizz-it shqiptar nuk i shpëton asgjë, nuk mund të mendojmë për dikë tjetër përveçse Olti Currit.

Mëse i vëmendshëm dhe i fokusuar pas detajeve, me postimet në Insta, Olti na ka treguar raste të ndryshme kur ka kapur mat Vip-at për detaje në të cilët ata kanë dështuar.

Jo vetëm yjet shqiptar, por këtë herë Olti ka kapur mat edhe një detaj tek biznesmenia e njohur italiane e industrisë së modës, Chiara Ferragni, pasi kjo e fundit ka postuar një foto në Instagram, duke ngrënë pizza.

“Vetëm Chiara Ferragni ha pizza dhe ajo riformohet e rrumbullakët direkt…Ky është fakt”, shkruan Olti si mbishkrim të fotos, ku duket pizza e plotë edhe pse biznesmenia e famshme ka një copë të saj në dorë.

Kot nuk thotë që detajet bëjnë diferencën! Olti me siguri këtë fakt e di më së miri.