Pas problemeve me të dashurin, Viola Spiro ndryshon look: Si ju duket prezantuesja? – AlpeGossip
Pas problemeve me të dashurin, Viola Spiro ndryshon look: Si ju duket prezantuesja?

Pas problemeve me të dashurin, Viola Spiro ndryshon look: Si ju duket prezantuesja?

Vetëm pak javë më parë, prezantuesja e famshme shqiptare Viola Spiro u bë pjesë e një skandali pasi i dashuri i saj, Valentin Selaj, u vu në pranga nga policia për akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës.

Që prej kësaj kohe, Viola nuk ka bërë asnjë deklaratë publike e madje ka ç’aktivizuar edhe opsionin e komenteve në rrjetet sociale për të shmangur çdo reagim nga ndjekësit e saj dhe vijon jetën e saj.

Së fundmi, bukuroshja e ekranit ka vendosur të ndryshojë look dhe këtë e ka treguar në Instagram.

Spiro ka shkurtuar dukshëm flokët e saj të gjatë bjondë dhe tashmë ka një prerje bob të gjatë.

Si ju duket prezantuesja me pamjen e re?