PAK PARA MARTESËS/ Afrona dhe Blero tregojnë ftesat përrallore të dasmës (FOTO) – AlpeGossip
PAK PARA MARTESËS/ Afrona dhe Blero tregojnë ftesat përrallore të dasmës (FOTO)

PAK PARA MARTESËS/ Afrona dhe Blero tregojnë ftesat përrallore të dasmës (FOTO)

Siç dihet në 21 shtator çifti i njohur i showbizit, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë disavjeçare në një dasmë madhështore në Shëngjin. Prej kohësh është përfolur në media për detajet e dasmës dhe është zbuluar se do të jenë të pranishëm shumë personazhe VIP.

Pak kohë më parë, Afrona publikoi një foto të shkëputur nga seti fotografik ku tregonte dhe një pjesë të fustanit të saj.

Edhe pak javë kanë mbetur nga dita e shënuar dhe çifti i njohur ka filluar të shpërndajë festat e dasmës. Së fundmi, një nga mikeshat e çiftit e ka publikuar ftesën në Instastory ku dhe siç shihen janë mjaft të veçanta.