NJË MAÇOK TË TILLË E KEMI PARË VETËM NË FILMA/ Xhemi Shehu na prezanton dy të vegjëlit e shtëpisë (FOTO) – AlpeGossip
NJË MAÇOK TË TILLË E KEMI PARË VETËM NË FILMA/ Xhemi Shehu na prezanton dy të vegjëlit e shtëpisë (FOTO)

NJË MAÇOK TË TILLË E KEMI PARË VETËM NË FILMA/ Xhemi Shehu na prezanton dy të vegjëlit e shtëpisë (FOTO)

Xhemi Shehu është komentuar gjithmonë për bukurinë dhe trupin e saj mjaft në formë. Moderatorja kohët e fundit është shumë shumë aktive në Instragram.

Para disa minutash ajo ka publikuar një foto të djalit bashkë me një maçok ,i cili është shumë i veçantë  dhe ne mund ta kemi parë  vetëm në filma.