ZBULOHET EMRI I VAJZËS/ Ish-bashkëshorti i Monica Belluccit bëhet baba për herë të tretë - AlpeGossip
ZBULOHET EMRI I VAJZËS/ Ish-bashkëshorti i Monica Belluccit bëhet baba për herë të tretë

ZBULOHET EMRI I VAJZËS/ Ish-bashkëshorti i Monica Belluccit bëhet baba për herë të tretë

Vinset Cassel dhe gruaja e tij modele janë bërë prindër për herë të parë.

Aktori francez 52 vjeçar përmes një postimi në Instagram ka zbuluar edhe emrin e vajzës. Ajo quhet Amazonie! Amazonie është fëmija i tretë për Cassel, por e para me bashkëshorten Tina Kunakey.

Joy: The post showed an idyllic rainforest waterfall, with more than 61,000 of the La Haine actor's followers liking the post

 

Çifti e bëri të ditur lajmin për shtatzëninë në janar të këtij viti pasi kishin kaluan vetëm 4 muaj nga dasma e tyre. Ata janë martuar në një ceremoni private në Francë, pas një lidhjeje dy vjeçare.

Fairytale: The French actor, 52, announced the birth of baby daughter Amazonie - his third child but first with Tina, 22, in a sweet Instagram post on Friday entitled 'Amazonie est née' (Amazonie is born)'

Më herët aktori i famshëm i “Black Swan” (Mjelma e Zezë) ka qenë i martuar me aktoren e famshme italiane Monica Bellucci me të cilën ka dy vajza. Ata u divorcuan në vitin 2013.