Ronela Hajati brenda “përrallës”/ E paimagjinueshme shfaqet me... (FOTO) - AlpeGossip
Ronela Hajati brenda “përrallës”/  E paimagjinueshme shfaqet me… (FOTO)

Ronela Hajati brenda “përrallës”/ E paimagjinueshme shfaqet me… (FOTO)

Ronela Hajati është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Këtë herë Ronela ka bërë të ditur që shumë shpejt do të kemi “kënaqësinë” të dëgjojmë projektin e saj të ri, i cili besohet që do të publikohet shumë shpejt.

Por ajo që bënë përshtypje është pamja e veçantë e Ronelës e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty e shohim shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, me grimin e rëndë, veshje ekstravagante dhe një palë brinjë mbi kokë.

“Përrallë, majem vjen këtë prill” kishte shkruar Ronela duke përmendur edhe bashkëpunëtorët e saj në këtë projekt