“U BEFASUAM”/ Ja çfarë i bashkon këngëtarët Majk e Adrian Gaxha (FOTO) – AlpeGossip
“U BEFASUAM”/ Ja çfarë i bashkon këngëtarët Majk e Adrian Gaxha (FOTO)

“U BEFASUAM”/ Ja çfarë i bashkon këngëtarët Majk e Adrian Gaxha (FOTO)

Artistët e njohur duket se po përgatisin diçka të re bashkë.
Këngëtarët e njohur të estradës sonë, Majk e Adrian Gaxha shihen bashkë në një fotografi të postuar nga vetë Adriani.

E kjo menjëherë na ka bërë të dyshojmë se dyshja mund të sjellin një këngë me të cilën mund të vijnë në bashkëpunim, shkruan Gazeta Express.

Ky mund të jetë një hit shumë i madh, duke marrë parasysh suksesin e të dyve në përzgjedhjen e këngëve që bëjnë dhe që gjithmonë i dëgjohen shumë.

Përndryshe, Majk së fundi ka publikuar edhe bashkëpunimin e tij me Yll Limanin, i cili është pritur shumë mirë.