E DASHURUAR KOKË E KËMBË ME TURKUN/ Genta Ismajli jep lajmin e bukur: Po vjen dasma dhe bebi – AlpeGossip
E DASHURUAR KOKË E KËMBË ME TURKUN/ Genta Ismajli jep lajmin e bukur: Po vjen dasma dhe bebi

E DASHURUAR KOKË E KËMBË ME TURKUN/ Genta Ismajli jep lajmin e bukur: Po vjen dasma dhe bebi

Genta tregoi se ajo dhe Usta janë parë në një restorant dhe ishte dashuri me shikim të parë. Këngëtarja u shpreh se i pëlqen shumë fakti që partneri ia shpreh dashurinë publikisht dhe tregoi unazën me të cilën Usta i ka propozuar për martesë.

Gjatë intervistës, Genta dha edhe lajmin e bukur se mendon të bëhet nënë. “Definitivisht dua të bëhem nënë. Jam duke menduar të bëhem nënë, është ndër dëshirat e mia më të mëdha”, tha Genta.

Ndërsa Usta kishte mësuar pak shqip dhe ia shprehu dashurinë Gentës duke i thënë “Të dua shumë.

Aktualisht Genta po xhiron videoklipin e këngës së saj më të re ku do ta dëgjojmë të këndojë edhe turqisht.