NË MUAJN E 5 TË SHTATZËNISË/ Ariana Fejzullahu publikon foton "e ëmbël" nga pushimet - AlpeGossip
NË MUAJN E 5 TË SHTATZËNISË/ Ariana Fejzullahu publikon foton “e ëmbël” nga pushimet

NË MUAJN E 5 TË SHTATZËNISË/ Ariana Fejzullahu publikon foton “e ëmbël” nga pushimet

Bashkëshortja e  këngëtarit  të njohur, Ermal Fejzullahu është kthyer në një personazh publik dhe emri i saj tërheqë gjithmonë vëmendje. Ariana  është një ndër femrat  cila konsiderohet më me stil dhe postimet e saja në rrjetet sociale kanë një influencë të madhe.

Ermali dhe Ariana janë prindër të tre fëmijëve dhe presin sërish të bekohen me një bebë. Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto nga pushimet dhe pse ndodhet në muajn e 5 të shtatzënisë duket në super formë dhe seksi.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

AlpeNews.al