I NXORI VIDEOT E SEKSIT/ Kim Kardashian përballet me ish-in pas deklaratave të tij të çmendura - AlpeGossip
I NXORI VIDEOT E SEKSIT/ Kim Kardashian përballet me ish-in pas deklaratave të tij të çmendura

I NXORI VIDEOT E SEKSIT/ Kim Kardashian përballet me ish-in pas deklaratave të tij të çmendura

Kim Kardashian paska një valixhe plot me lodra seksi.

Të paktën kështu shprehet ish-i dashuri i saj, Ray J, i cili vite më parë i publikoi videon e seksit që e bëri Kim-in të famshme.

Për arsyet më të pashpjegueshme, Ray J ndjeu nevojën për të treguar disa sekrete për jetën seksuale që ka pasur me Kim Kardashian në një intervistë me “The Sun”.

Ai tha se Kim ka një “valixhe me lodra seksi” dhe se ajo ishte aq e fiksuar pas pamjes, saqë ndalonte seksin për të ri-aplikuar makijazhin:

“Ajo nuk pëlqente kur djersitej dhe do të ndalonte për të bërë makijazhin. Ajo dëshironte të dukej e super gjatë seksit, donte ndriçimin e duhur, të ishte në humor. Ajo ishte e egër. Kishte një valixhe të kuqe Louis Vuitton-it me lodra seksi”.

Por Kim Kardashian i ka mohuar të gjitha këto fjalë dhe e quan ish-in një gënjeshtar të sëmurë:

“Tregon që është një gënjeshtar i sëmurë. Me të vërtetë e besoni këtë histori? Është shumë për të qeshur për mua!”

Po ju e besoni?