“ENO DHE XHEMI, MË MUGONI “/ Arbana publikon FOTON me dy miqtë më të mirë – AlpeGossip
“ENO DHE XHEMI, MË MUGONI “/ Arbana publikon FOTON me dy miqtë më të mirë

“ENO DHE XHEMI, MË MUGONI “/ Arbana publikon FOTON me dy miqtë më të mirë

Eno, Arbana dhe Xhemi janë tre nga figurat më të njohura të ekranit të cilët kanë vërtetuar se miqësia i reziston kohës.

Edhe pse shumë të ngarkuar me punë apo me familjen e tyre, gjithnjë gjejnë kohë për njëri tjetrin dhe janë shembull për tu ndjekur.

Ditën e some Arbana publikoi një foto ku shfaqen të tre duke shijuar një kafe pranë njëri tjetrit.

“Më mungoni”, shkruan ajo krahas fotos. Mesa duket moderatorët janë paska të ngarkuar kohët e fundit por me siguri së shpejti do të mblidhen së bashku.