Kjo është dilema e verës: 10 super ide veshjesh si të jesh komode kur udhëton – AlpeGossip
Kjo është dilema e verës: 10 super ide veshjesh si të jesh komode kur udhëton

Kjo është dilema e verës: 10 super ide veshjesh si të jesh komode kur udhëton

Pavarësisht se shkoni me pushime në plazh apo bëni një pushim në qytet, paraqitjet duhet të jenë perfekte.

Larg ekzagjerimit, fokusi juaj duhet të jetë komoditeti.

Ne ju frymëzojmë me 10 paraqitje me stil dhe komode që janë perfekte për të udhëtuar.

Paraqitja 1

Bluzë me shpatullat jashtë + xhinse të grisura + espadrilles

Processed with VSCO with a6 preset

Paraqitja 2

Bluzë të zezë + xhinse + shami në qafë

download

Paraqitja 3

Këmishë me vija + xhinse kaubojs

Brooke-Testoni-1

Paraqitja 4

Fustan me grep + sandale me rripa + çantë të strukturuar

download (1)

Paraqitja 5

Bluzë të bardhë + xhinse të ngushta + bluzë të gjatë

Processed with VSCOcam with a6 preset

Paraqitja 6

Fustan me rrip + shapka + çantë kafe

download (5)

Paraqitja 7

Bluzë të bardhë + pantallona serioze + atlete

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paraqitja 8

Bluzë e lirshme + fund xhins + çantë me rrip të gjatë

download (6)

Paraqitja 9

Triko e thurur + pantallona + çantë me strukturë të guximshme

download (7)

Paraqitja 10

Pallto pa mëngë treçerekëshe + kanotiere e zezë + xhinse të ngushta + mokasine

download (8)