Shën Valentini, futbollisti i Kombëtares dedikim special për partneren – AlpeGossip
Shën Valentini, futbollisti i Kombëtares dedikim special për partneren

Shën Valentini, futbollisti i Kombëtares dedikim special për partneren

Gëzuar Shën Valentinin dashuria ime”, është ky urimi që Elseid Hysaj i ka drejtuar Florencës së tij, me të cilën ka edhe një fëmijë.

Në një postim në “Instagram”, mbrojtësi i Napolit ka zgjedhur një foto dhe një fjali të thjeshtë, por me shumë kuptim për të uruar bashkëshorten.