NGA KOSTUMET DERI TEK FUSTANET EKSTRAVAGANTE/ Ja si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGA KOSTUMET DERI TEK FUSTANET EKSTRAVAGANTE/ Ja si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë (FOTO)

NGA KOSTUMET DERI TEK FUSTANET EKSTRAVAGANTE/ Ja si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë (FOTO)

Kjo javë është pothuajse duke mbaruar dhe ekrani ka qenë i mbushur me moderatore të cilat kanë zgjedhur veshje nga më të larmishmet.

Nga kostumet e deri tek fustanet me xixa dhe gura, kjo javë na ka sjellë një mori pamjesh dhe stilesh. Tani që temperaturat po ulen, ajo që vihet re më shumë është fillimi i përdorimit të veshjeve me mëngë të gjata. Diferencë bën Roza e cila gjithsesi ka preferuar të veshë diçka pa mëngë.

Sipas zgjedhjeve të alpegossip.al ju njohim me moderatoret e veshura më bukur gjatë javës: AlpeGossip.al

Bieta Sulo

Alketa Vejsiu

Marina Vjollca

Rudina Dembacaj

Luana Vjollca

Ilda Bejleri

Rudina Magjistari

Orinda Huta

Roza Lati