Ky reper shqiptar hap konkursin ku fituesit i ofron shpërblimin prej 500 eurosh (VIDEO) - AlpeGossip
Ky reper shqiptar hap konkursin ku fituesit i ofron shpërblimin prej 500 eurosh (VIDEO)

Ky reper shqiptar hap konkursin ku fituesit i ofron shpërblimin prej 500 eurosh (VIDEO)

Lajmin e bëri të ditur ai vetë. Pasi publikoi një video në Instagram, iu bëri thirrje të gjithë ndjekësve, veçanërisht dizajnerëve që të bëjnë nga një cover për Mixtape-in e tyre. Pasi të dërgojnë punët e tyre, do të publikohen në rrjetet sociale dhe puna që do të marrë më shumë pëlqeim, do të jetë edhe i zgjedhur i tij për Mixtape-in si dhe do të shpërblehet me 500 euro.

‘Afati është një javë. Konkurs per Coverin e mixtape-it ENERGJIKO ! Fitusi i merr 500 euro !! COVERI OFFICIAL shpallet me daten 15.03.2018 ! Go go go ‘, shkruan Gjiko.