“NJË STUDENT I MIRË DO TË MBETET…”/ Alketa Vejsiu ndan këtë FOTO me bikini krah Vera Grabockës – AlpeGossip
“NJË STUDENT I MIRË DO TË MBETET…”/ Alketa Vejsiu ndan këtë FOTO me bikini krah Vera Grabockës

“NJË STUDENT I MIRË DO TË MBETET…”/ Alketa Vejsiu ndan këtë FOTO me bikini krah Vera Grabockës

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu ka ndarë së fundmi një moment nga pushimet e saj krah regjisores Vera Grabocka, duke treguar se po punojnë me pamje nga deti sepse zyrën e kanë me pamje nga ajo.

“Një student i mirë do të mbetet gjithmonë modest dhe i vogël përpara mësuesit të tij dhe t’i kujtojë vetes gjatë rritjes kreshtën e malit nuk e ngjiti vetëm”, ka shkruar Vejsiu krah postimit ku vëmendjen maksimale e ka marrë trupi mjaft në formë i regjsisores.

Alketa dhe Vera kanë ndarë rrallëherë momente të tilla nga pushimet e tyre, e duket se ky i fundit ka marrë vëmendjen maksimale të fansave që kanë lënë një sërë komentesh./revistawho.com