ENDE PA NISUR KONKURIMI/ Kështu e presin fansat e huaj Trejsin në aeroport (FOTO) – AlpeGossip
ENDE PA NISUR KONKURIMI/ Kështu e presin fansat e huaj Trejsin në aeroport (FOTO)

ENDE PA NISUR KONKURIMI/ Kështu e presin fansat e huaj Trejsin në aeroport (FOTO)

Trejsi Sejdini e njohur ndryshe edhe si “Gangsterrja e Elbasanit” do të përfaqësojë Shqipërinë në kompeticonin e organizuar në BangKok “Miss Universe”.

Ajo ka lajmëruar përmes Instagramit se është nisur drejt vendit ku do të mbahet kompeticioni po për shkak të problemeve ajrore nuk ka mundur të arrijë në kohë.

Megjithatë fansat e saj janë duke e pritur dhe këtë e shohim përmes fotos së mëposhtëme të realizuar posaçërisht për të: