E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Enca poston foton me reçipeta transparente dhe u thotë fansave… – AlpeGossip
E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Enca poston foton me reçipeta transparente dhe u thotë fansave…

E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Enca poston foton me reçipeta transparente dhe u thotë fansave…

Përveç muzikës që bën, Enca Haxhia njihet edhe për format e saj bombastike, për të cilat komentohet shpesh. Madje as ajo vetë nuk ngurron që t’i ekspozojë në rrjetet sociale apo edhe në klipet e këngëve të saj.

Enca sapo u zgjua, poston foton me reçipeta transparente dhe u thotë

Pak më parë, këngëtarja e njohur ka publikuar në “Instastory” një fotografi ku shfaqet me reçipeta transparente. E me këtë pozë, Enca ka zbuluar se sapo është zgjuar pasi u thotë 2.3 milionë ndjekësve “mirëmëngjesi”.

E me siguri që këngëtarja ka marrë shumë mesazhe në “Instagram”, ashtu siç ndodh zakonisht.

Enca sapo u zgjua, poston foton me reçipeta transparente dhe u thotë