KRISTINA BAKI NË MOMENTE PRIVATE/ Modelja pozon duke u puthur me partnerin – AlpeGossip
KRISTINA BAKI NË MOMENTE PRIVATE/ Modelja pozon duke u puthur me partnerin

KRISTINA BAKI NË MOMENTE PRIVATE/ Modelja pozon duke u puthur me partnerin

Në vitin 2019 modelja e njohur Kristina Baki bëri publike lidhjen e dashurisë. E ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ajo tha se në planet e tyre është dhe martesa. (Lexo këtu)

Ditën e sotme Kristina ka publikuar foton e parë me partnerin dhe në momente shumë private. Ato po shijojnë pushimet së bashku dhe po puthen në buzë.

Modelja, e cila është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, nuk e ka zbuluar identitetin e mashkullit që i ka marrë zemrën.