U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Erion Isai bën dedikimin emocionues 1 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Erion Isai bën dedikimin emocionues 1 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO)

U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Erion Isai bën dedikimin emocionues 1 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO)

Aktori i njohur dhe kryetari i bashkisë Kolonjë, Erion Isai u bë baba për herë të dytë muajin e kaluar. E shoqja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin e veçantë E’dua.

Sot Erioni ka ndarë një foto me dy vajzat e tij ne rrjete sociale duke i bere nje dedikim te vogles.

“E’dua 1 muaj. Aroma e sjellë prej saj në shtëpi, vërtet puhizë bekimi! E duam E’dua  ”, ka shkruar Isai në postimin e fundit ku mban në krah E’duan teksa vogelushja Ajër përkëdhel motrën.