U HABITËM/ Feston sot ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç është Majlinda (FOTO) – AlpeGossip
U HABITËM/ Feston sot ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç është Majlinda (FOTO)

U HABITËM/ Feston sot ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç është Majlinda (FOTO)

Majlinda Zeka është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media që pas ndarjes nga Majk, periudhë në të cilën u zbulua se ajo ishte shtatzënë. Sot Majlinda është nënë e një djali me emrin Roan për të cilin kujdesen shumë si modelja, edhe i ati, Majk.

Majlinda sot feston ditëlindjen dhe mbrëmë ka organizuar një festë me mikeshat e saj.

Modelja dukej shumë elegante e veshur me një fustan me xixa ndërsa ka zbuluar edhe moshën e saj.

Majlinda është bërë nënë në një moshë shumë të re pasi ajo sot feston 25-vjetorin.