NUK KENI PARË ASGJË/ Nëna e Ritës tregon se mund të jetë SEKSI dhe… (FOTO) – AlpeGossip
NUK KENI PARË ASGJË/ Nëna e Ritës tregon se mund të jetë SEKSI dhe… (FOTO)

NUK KENI PARË ASGJË/ Nëna e Ritës tregon se mund të jetë SEKSI dhe… (FOTO)

Bëhet fjalë për Vera Orën e cila ka fituar famë të madhe që nga vajza e saj Rita.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet Vera në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet veshur në të zeza dhe me një xhaketë ngjyrë hiri, kurse ajo që bije më së shumti në sy janë taket e larta.

“Nuk është mosha ime” ka shkruar Vera në këto foto.