Transformohet modelja e famshme shqiptare, nuk keni për t’a njohur me këtë pamje (FOTO) – AlpeGossip
Transformohet modelja e famshme shqiptare, nuk keni për t’a njohur me këtë pamje (FOTO)

Transformohet modelja e famshme shqiptare, nuk keni për t’a njohur me këtë pamje (FOTO)

Modelja e njohur Dorina Gegiçi pavarësisht se kohët e fundit nuk ka qënë e angazhuar me ndonjë projekt në fushën e modelingut, duket se kujdeset mjaft mirë për pamjen e saj.

Ajo është shfaqur me look tejet ndryshe nga ai që jemi mësuar t’a shohim.

Në foton e fundit që vetë Gegiçi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, modelja ka ndryshuar modelin e flokëve, nga të gjata dhe në gështenjë tani është bionde me flokë të shkurtra me baluke.

Veç kësaj Dorina duket në super formë fizike.