FESTON SOT DITËLINDJEN/ Dafina Zeqiri tregon se do ta “japi” vajzën për djalin e Lumit (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Dafina Zeqiri tregon se do ta “japi” vajzën për djalin e Lumit (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Dafina Zeqiri tregon se do ta “japi” vajzën për djalin e Lumit (FOTO)

Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka publikuar një foto të Blinit në InstaStory e zgjedh disa fjalë të veçanta për ta uruar.

“Gëzuar ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime, Djali Bini! Të duam”, është mbishkrimi që i ka vënë fotos.

Dafina dhe Lumi kanë raporte tejet të mira në jetën e përditshme e kalojnë të shumtën e kohës së bashku.

Ata deri më tani kanë sjell disa bashkëpunime mjaft të mira dhe të pëlqyera nga fansat.