NË DITËN E TIJ TË LINDJES/ Lumi zgjedh këto “fjalë zemre” për të uruar të birin (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËN E TIJ TË LINDJES/ Lumi zgjedh këto “fjalë zemre” për të uruar të birin (FOTO)

NË DITËN E TIJ TË LINDJES/ Lumi zgjedh këto “fjalë zemre” për të uruar të birin (FOTO)

Festë në familjen e reperit shqiptar!

Lumi ka hedhur një foto në llogarinë e tij personale, Instagram teksa zgjedh këto fjalë zemre për të uruar të birin në ditën e tij të lindjes.

“Urime ditlindja zemra e babit 🎂 sot 6 vjet mki bo njerin ma t lumtur n bote ….. gjithmone ki me m pas permas”, shkruan ai.

Lumi prej vitesh është i martuar me Mirandën të cilët janë familje e lumtur dhe mjaft e kompletuar.