FUSTANET SLIP/ Material luksoz dhe nuk duket kurrë e mërzitshme. 12 modelet më “cool” – AlpeGossip
FUSTANET SLIP/ Material luksoz dhe nuk duket kurrë e mërzitshme. 12 modelet më “cool”

FUSTANET SLIP/ Material luksoz dhe nuk duket kurrë e mërzitshme. 12 modelet më “cool”

Trend i viteve 90.  Nëse ka një artikull veshjesh që është bërë sinonim i epokës së artë të modës, muzikës dhe kulturës pop është fustani “slim”.

Ky fustan klasik prej mëndafshi që i ngjason më së shumti një këmishe nate, është kthyer në një fenomen të madh.

Një fustan i thjeshtë por që krijon një pamje shumë elegante dhe komode dhe duket bukur me çdo lloj aksesori nga xhaketat xhins deri tek pardesytë shik, nga atletet deri tek sandalet elegante me takë.

Ja disa nga modelet më të bukura të tyre që ju duhen këtë sezon pranveror