SUPER MODERNE/ Dalin pamjet nga shtëpia gjigante e Edona Llalloshit – AlpeGossip
SUPER MODERNE/ Dalin pamjet nga shtëpia gjigante e Edona Llalloshit

SUPER MODERNE/ Dalin pamjet nga shtëpia gjigante e Edona Llalloshit

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi, emrin e së cilës mban hiti “Simpatia”, ishte e ftuar në një intervistë për “Prive”, ku ka rrëfyer të rejat nga karriera dhe jeta e saj personale.

Ajo e ka zhvilluar intervistën në ambientet e shtëpisë së saj moderne, të cilën e ka treguar para kamerës.

Siç e shihni në pamjet e publikuara, shtëpia e saj ka hapësirë të madhe dhe shumë dritë, ndërsa arredimi i brendshëm është super modern.