E KALOI NATËN NË “CLUB”/ Anxhelinës i ndodh ajo që kemi frikë të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
E KALOI NATËN NË “CLUB”/ Anxhelinës i ndodh ajo që kemi frikë të gjithë (FOTO)

E KALOI NATËN NË “CLUB”/ Anxhelinës i ndodh ajo që kemi frikë të gjithë (FOTO)

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina prej vitesh tashmë jeton në SHBA në një shtëpi me grimierin e njohur Ariel të cilin e ka mik të ngushtë. Dyshja kalojnë shumë kohë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe mbrëmjen e djeshme ishin në klub.
Anxhelina dhe Ariel postuan foto e video teksa argëtoheshin, por një e papritur u ka ndodhur.

Të dy kanë humbur telefonat dhe këtë e kanë bërë të ditur sot në llogaritë e tyre në Instagram.

“Jam shumë e mëzitur. Humba telefonin mbrëmë. Nëse po përpiqeni të komunikoni me mua ose me Arielin, më dërgoni mesazh në Instagram sepse edhe ai e humbi telefonin”, shkruan Anxhelina.