“KËMBËT PARA SI..”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansta “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“KËMBËT PARA SI..”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansta “thumbojnë” VIP-at

“KËMBËT PARA SI..”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansta “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Alketa Vejsiu po kalon disa ditë mira si në suksesin në karrierë ashtu dhe në aktivitet që realizon me miqtë e saj. Së fundmi ajo ka shkuar të kalojë momente relaksuese në dëborë. Mirëpo ajo që vunë re ndjekësit e saj ishte se ajo po i përshkruan postimet e saj më shumë italisht se sa shqip dhe ja kanë shprehur njëzëri këtë me disa komente. Duke i thënë se kështu ajo e hedh poshtë gjuhën shqipe dhe nuk është mirë që po e bën pas njohjes së saj në Itali.

Fifi ndodhet me Young Zerkën në Firenze dhe shkruan: “a dojna me pru veren ma heret sivjet a jo 🥰🔥”. Kështu po na bë të dyshojmë se po vjen një bashkëpunim nga dy këngëtarët. Ka edhe na ata ndjekës që gjejnë humor në gjithçka :” vetem mos na sillni koronavirusin nga andej” i shkruan, duke i nënkuptuar gjithçka tjetër na i sill, e pranojmë vetëm jo viriusin. Mqs ndodhen në Itali ku epidemia është  përhapur.

 

Luana Vjollca ka publikuar një video nga arkivat e saj ku ka veshur fustanin me pupla dhe të dizajnuar me gurë gjithandej. “Pse i co komet para si lejlek mi zemra” i komenton njëri nga fansat duke i zbehur kështu gjithë bukurinë e paraqitjes së saj me një detaj të vënë re  nga ana e tij.

ALPEgossip.al