Video/ Rasheli “çmendi” rrjetin me kërcimin provokues, shihni reagimin e Kejvinës prapa kamerave – AlpeGossip
Video/ Rasheli “çmendi” rrjetin me kërcimin provokues, shihni reagimin e Kejvinës prapa kamerave

Video/ Rasheli “çmendi” rrjetin me kërcimin provokues, shihni reagimin e Kejvinës prapa kamerave

Këtë herë Rashel Kolaneci ka ‘çmendur’ rrjetin me kërcimin provokues dhe me veshjen që të bënte të mendoje se ishte transparente. Veshja e saj u përfol aq shume sa edhe vete ajo vendosi të reagonte përmes një statusi në rrjete sociale ku tregonte se veshja në ‘Xing me Ermalin’ ishte ‘body’ dhe përbehej nga dy copa, pjesa e sipërme e saj ishte tyl transparent, ndërsa poshtë saj ishte ngjyrë nude.

Në emisionin e mbrëmjes së djeshme, u vu re se gjatë kërcimit të Kolanecit shihej edhe Kejvina teksa shihej e ulur duke e shikuar me vëmendje por si është e vërteta? Intv.al u tregon se më poshtë mund të shihni ‘live videon’ që Mamaqi bëri në momentin e kërcimit pasi emisioni xhirohet ditë më parë. Në këtë video mund të shihni edhe reagimin e vërtetë të Kejvinës, atë jo para kamerave dhe publikut.