Pas SKANDALIT me bisedat erotike ndaj një studente, reagon profesori: Qëllim keqdashës për të denigruar… (FOTO) – AlpeGossip
Pas SKANDALIT me bisedat erotike ndaj një studente, reagon profesori: Qëllim keqdashës për të denigruar… (FOTO)

Pas SKANDALIT me bisedat erotike ndaj një studente, reagon profesori: Qëllim keqdashës për të denigruar… (FOTO)

Ditën e djeshme faqa Vipat e Bllokut denoncojnë rastin e një profesori në Universitetin Bujqësor që ka shkëmbyer disa mesazhe erotike me një nga studentit e tij.
Në mesazhin që i dërgon studentes, profesori e pyet nëse është e virgjër dhe me një “delikatesë” në të shprehur, e pyet se si e do aktin seksual.
Vajza 18-vjeçare, duke mos ditur si të reagojë e çfarë të thotë, e pyet se si e do ai dhe profesori ia kthen “të egër”.
Më tej ai i kërkon një foto lakuriq vajzës së re.

Pas bisedave virale dhe bujës së madhe që mori reagon profesori duke u shprehur ne rrjetin social facebook se:

Përgatiti AlpeNews.al