LARG SYRI I KEQ/ Portreti familjar i Tolgahan dhe Almedës shtatzënë do t’ju ëmbëlsojë ditën – AlpeGossip
LARG SYRI I KEQ/ Portreti familjar i Tolgahan dhe Almedës shtatzënë do t’ju ëmbëlsojë ditën

LARG SYRI I KEQ/ Portreti familjar i Tolgahan dhe Almedës shtatzënë do t’ju ëmbëlsojë ditën

Siç dihet ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk,Tolgahan Sayisman, për pak ditë do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti i njohur ka  zbuluar se janë në pritje të një djali, të cilit i kanë gjetur dhe emër

Almeda ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ka publikuar foto dhe video teksa ka treguar dhe ndryshmet që ka pësuar trupi i saj me shtatzëninë. Mirëpo pak orë më parë ka qenë vetë Tolgahan ai që ka publikuar një portret shumë të bukur familjar.

Në foto ai shihet teksa shikon plot dashuri bashkëshorten e tij dhe teksa të dy ledhatojnë barkun e rrumbullakosur të moderatores. Me siguri çifti mezi pret që të mbaj në dorë djalin e parë.