DUKE “SHIJUAR” SHTËPINË LUKSOZE/ Linda publikon foton e plotë të vajzës 1-muajshe – AlpeGossip
DUKE “SHIJUAR” SHTËPINË LUKSOZE/ Linda publikon foton e plotë të vajzës 1-muajshe

DUKE “SHIJUAR” SHTËPINË LUKSOZE/ Linda publikon foton e plotë të vajzës 1-muajshe

Pak kohë më parë këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë e një vajze që e quajti Kaimana. Ajo tregoi se pas lindjes së bashku me bashkëshortin kishin blerë një shtëpi madhështore.

Linda ka qenë shumë aktive dhe ka treguar gjithë ambientet e reja të shtëpisë. Mirëpo së fundmi ajo ka zbuluar se ka filluar dal ngadalë të mobilojë gjithë ambientet dhe në fotot e publikuara shihet se po e shijon shumë shtëpinë e re.

Përveç Lindës duket se shtëpinë po e shijon edhe vogëlushja e saj. Linda ka publikuar një foto të vogëlushes 1 muajshe e cila shihet e shtrirë në divan teksa në fytyrë i ka vendosur një zemër duke mos i zbuluar fytyrën.