DIKUSH SAPO E REVOLTOI RONELA HAJATIN/ Këngëtarja akuzon publikisht se i kanë vjedhur këngën - AlpeGossip
DIKUSH SAPO E REVOLTOI RONELA HAJATIN/ Këngëtarja akuzon publikisht se i kanë vjedhur këngën

DIKUSH SAPO E REVOLTOI RONELA HAJATIN/ Këngëtarja akuzon publikisht se i kanë vjedhur këngën

Kujdes kur revoltoni Ronela Hajatin, sepse nuk është aspak e çuditshme nëse merrni ndonjë “dedikim” publikisht.

Këngëtarja shqiptare është revoltuar së fundmi dhe hedh akuza ndaj kolegëve të saj.

Në një postim në Insta Story, Ronela bën me dije se dikush i ka vjedhur këngën, por nuk përmend emrin e dikujt në veçanti.

“Ore vidhni o shpyrta, po vidhni pak me stil se kuptohet që përtoni shumë të punoni…”, shkruan këngëtarja.

Ronela nuk ka dhënë më tej detaje se kujt i drejtohet, por duket se dikush që është “frymëzuar” prej saj e ka keq punën tani.

Kujtojmë se së fundmi Ronela publikoi hitin e saj “Pa dashni”, për të cilën u shpreh se nuk është aspak një dedikim.