“NUK JEMI NDARË…”/ Roberti bën deklaratën bombë pas lajmeve për ribashkim – AlpeGossip
“NUK JEMI NDARË…”/ Roberti bën deklaratën bombë pas lajmeve për ribashkim

“NUK JEMI NDARË…”/ Roberti bën deklaratën bombë pas lajmeve për ribashkim

Nora dhe Roberti janë përfolur së fundmi për një ribashkim. Fillimisht Prive publikoi disa foto ku Nora dhe Roberti, së bashku me vajzën e tyre Renee shfaqeshin në Aeroportin e Prishtinës nga ku u nisën për pushime familjarisht në Turqi.

Kaq u desh që në media të përflitej për një ribashkim të çiftit e për herë të parë për këtë temë ka folur Roberti i cili ka habitur me përgjigjen e tij.

I pyetur në ATV nëse është e vërtetë që mund të ketë një ribashkim mes të dyve, Roberti tha se ata nuk janë ndarë asnjëherë.