KEJVINA NUK I LA REHAT/ Fut xhelozinë mes Tunës dhe Patrisit.Shihni reagimin e këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA NUK I LA REHAT/ Fut xhelozinë mes Tunës dhe Patrisit.Shihni reagimin e këngëtares (FOTO)

KEJVINA NUK I LA REHAT/ Fut xhelozinë mes Tunës dhe Patrisit.Shihni reagimin e këngëtares (FOTO)

Shumë seksi por dhe provokuese si gjithmonë, duket se Kejvina ka arritur të “fusi xhelozinë” mes Tunës dhe Patrisit në puntatën e mbrëmjes së shkaur në Xing me Ermalin.

Kejvina dihet se bën pyetjen me “spec” dhe pyeti Patrisin se përse vazhdon të shkojë në palestër tani që është burrë I martuar dhe është bërë baba.

Sapo Patrisi nisi të përgjigjej, Tuna e ndërpreu dhe nisi ta pyeste: Me gjithë mend pse shkon në palestër ti? Unë dua ta di, dua ta di, pse shkon në palestër?

“Kam 3 muaj që nuk kam qenë në palestër, jam me pushim se jam lënduar nga nyjet. Do filloj prapë. Palestra nuk është vetëm për pamjen fizike, unë fillimisht kur ushtroj, mendoj për anën psiqike”, tha Patrisi.