SI DY PIKA UJË/ Stormi është kopja e Kylie Jenner dhe këtu keni provat (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJË/ Stormi është kopja e Kylie Jenner dhe këtu keni provat (FOTO)

SI DY PIKA UJË/ Stormi është kopja e Kylie Jenner dhe këtu keni provat (FOTO)

Kylie Jenner duket se genet e mira të trashëguara nga Kris Jenner, ia ka kaluar edhe vajzës së saj Stormi.

21-vjeçarja publikoi në “Instastory” disa imazhe ku krahasonte fotot e saj të fëmijërisë me vogëlushen Stormi, ku shfaqen në të njëjtën moshë. “Zemra ime dhe unë” – shkruante Kylie krahas fotos, të cilën e shoqëronte me emoji-n e tre zemrave.

Stormi qëndronte në anën e majtë të fotos e veshur me një veshje në ngjyrë rozë dhe sandale, teksa vështirimin e kishte tek aparati. Ndërsa Kylie qëndronte në anën e djathtë të fotos, teksa mbante në kokë një rreth.

Dhe nuk ka dyshime, që janë si dy pika ujë!