Këngëtarja shqiptare vazhdon me FOTO nudo, që do t’ju “çmendin” fare – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare vazhdon me FOTO nudo, që do t’ju “çmendin” fare

Këngëtarja shqiptare vazhdon me FOTO nudo, që do t’ju “çmendin” fare

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar që të publikojë foto të zhveshura në Instagram.

Derisa mbrëmë ajo solli një foto, ku shihej më larg dhe jo kaq provokative, sonte ajo e ka publikuar foton e radhës, e cila është superprovokative.

Madje në foton e fundit bukuroshes kosovare i shihen edhe thithkat.

Morena prej fillimit të këtij viti vazhdimisht ka qenë në vizita vendeve të ndryshme dhe hoteleve luksoze.

Nuk dihet a është pjesë e ndonjë kampanje të saj të marketingut të ndonjë kompanie apo bëhet fjalë për ndonjë projekt të këngëtares, të ri.