MONIKA LUBONJA SURPRIZON FANSAT/ Publikon foton tërësisht e zhveshur – AlpeGossip
MONIKA LUBONJA SURPRIZON FANSAT/ Publikon foton tërësisht e zhveshur

MONIKA LUBONJA SURPRIZON FANSAT/ Publikon foton tërësisht e zhveshur

Ajo është një ndër aktorët më të dashura dhe padyshim, një ndër më të bukurat e skenës shqiptare.

Monika Lubonja së fundmi i ka surprizuar të gjithë fansat e saj, e jo vetëm, me foton e bërë publike në Instagram, ku shfaqet topless por sigurish e kujdesshme për të mos ekspozuar asgjë më shumë nga sa duhet, ndërsa po kaq interesante ka qenë edhe poezia që i ka bashkangjitur kësaj fotoje…