ELEGANTE DHE SEKSI/ Vajza e ish-deputetes së PD vesh fustanin e bardhë (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE DHE SEKSI/ Vajza e ish-deputetes së PD vesh fustanin e bardhë (FOTO)

ELEGANTE DHE SEKSI/ Vajza e ish-deputetes së PD vesh fustanin e bardhë (FOTO)

Ajo është elegante dhe mjaft seksi. Fjalën e kemi për vajzën e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda.

Pasi çeli paksa ngjyrën e flokëve, ajo na shfaqet e veshur me fustanin e bardhë.

Nuk flitet për ndonjë dasmë…Jo, Jo! Bukuroshja ka realizuar një set fotografik, ku duket thjesht e mrekullueshme.