SHERR ME ELHAIDA DANIN? Anxhela Peristeri rrëfen të vërtetën për herë të parë (FOTO) - AlpeGossip
SHERR ME ELHAIDA DANIN? Anxhela Peristeri rrëfen të vërtetën për herë të parë (FOTO)

SHERR ME ELHAIDA DANIN? Anxhela Peristeri rrëfen të vërtetën për herë të parë (FOTO)

Anxhela Peristeri është një ndër artistet më të talentuara në tregun muzikor shqiptar. Vetëm para pak ditësh ajo mbajti një koncert recital dhe të gjithë janë mrekulluar nga vokali i saj. Përpos zërit të saj, Anxhela është komentuar edhe për një sherr të mundur mes saj dhe Elhaida Danin, por së fundmi dyshja u shfaqën bashkë.

Në koncertin e saj Anxhela kishte ftuar për të kënduar në skenë bashkë me të këngëtaren, Elhaida Danin. Por rikujtojmë se në media u përfol se pas “Këngës Magjike”, pati një debat mes vajzave dhe këtë Anxhela e sqaron për herë të parë në “Thumb”. Gazetarja Kilda Hysenbegasi ka pyetur Anxhelën, se cila prej tyre i ka ulur gjakrat e para.

“Lajmet kanë dalë kot po nuk i ka përgënjeshtruar njeri se është e kotë të merresh. Ne nuk kemi patur kurrë konflikt dhe unë prandaj e ftova këtu sepse e vlerësoj si artiste. ”- ka thënë këngëtarja