Publikohen pamjet: Enca në momente intime me modelin e njohur – AlpeGossip
Publikohen pamjet: Enca në momente intime me modelin e njohur

Publikohen pamjet: Enca në momente intime me modelin e njohur

 

Teksa të gjithë presin që “Dua”, videoklipi i ri i Encës të publikohet këtë muaj, këngëtarja e ka shuar pak kureshtjen duke postuar një sekuencë.Siç duket Enca dhe modeli me famë botërore Pierluigi Fracassi do të shfaqen në skena shumë të nxehta.

Në videon e publikuar nga këngëtarja ata shihen duke u puthur me pasion.Enca e veshur vetëm me të brendshme shfaqet duke zhveshur Pierluigin teksa kamera fokusohet tek trupi i tij.Nga kaq pak sekonda video kuptuam sa “hot” do jetë videoklipi i këngës “Dua” i cili do e rikthejë Encën pas 8 muajsh që nga “Ciao” që pati shumë sukses.