JO MË BJONDE/ Kiara Tito zbulon se tani është një brune e “ëmbël” (FOTO) – AlpeGossip
JO MË BJONDE/ Kiara Tito zbulon se tani është një brune e “ëmbël” (FOTO)

JO MË BJONDE/ Kiara Tito zbulon se tani është një brune e “ëmbël” (FOTO)

Kohët e fundit ishim mësuar që moderatoren, Kiara Tito ta shihnim me flokë bionde. Ajo e nisi duke lyer vetëm majat dhe më pas përfundoi në një bionde seksi.

Por së fundmi ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në ‘look’.

Nëpërmjet postimeve në ‘Instagram’ Kiara ka zbuluar se tani është një brune e ëmbël, që i ngjan shumë flokut të saj natyral.

“Kthehem në natyrale. Biondet ishin të këndshme”,- shkruan moderatorja krahas fotos.
Po ju si mendoni se duket më bukur, bionde apo brune?