“VAJZA E KARAIBEVE”/ Samanta Karavella publikon foton me rroba banjo e duket super seksi – AlpeGossip
“VAJZA E KARAIBEVE”/ Samanta Karavella publikon foton me rroba banjo e duket super seksi

“VAJZA E KARAIBEVE”/ Samanta Karavella publikon foton me rroba banjo e duket super seksi

Samanta Karavella është një ndër këngëtaret shqiptare më të talentuara e njëkoësisht mjaft e dashur për publikun.

Ajo preferohet gjtihashtu edhe për pamjen e jashtme si rezultat i kurimit deri në detaj për çdo aspekt të saj.

Së funmdi Samanta ka publikuar një foto ku duket e veshur me rroba banjoje dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin:

“Vajza e Karaibeve”.

Komentet e fansave kanë qenë të shumta dhe padyshim që Samanta duket super seksi.

/AlpeNews.al

View this post on Instagram

ɕαɾίɓɓεαη ɡίɾʆ 🌴

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on