E THJESHTË DHE E PASTËR/ Aurela Gaçe nuk vesh firmato për arsyen që do t’ju bëjë të qeshni me lot – AlpeGossip
E THJESHTË DHE E PASTËR/ Aurela Gaçe nuk vesh firmato për arsyen që do t’ju bëjë të qeshni me lot

E THJESHTË DHE E PASTËR/ Aurela Gaçe nuk vesh firmato për arsyen që do t’ju bëjë të qeshni me lot

Aurela Gaçe është një ndër emrat më të njohur të muzikës shqiptare, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe ajo numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Pak më parë, ajo ka ndarë me fansat në profilin e saj një foto epike, ku shpjegon me humor arsyen pse nuk vesh rroba firmato.

“Nuk mbaj firma se jam firmë vetë.”- shkruhet në bluzën që këngëtartja mban veshur, ku dallohen edhe inicialet e saj.

“E thjeshtë, e pastër, pambuk po e po as bëhet llaf”- shkruan Aurela krahas fotos që ka shkrirë së qeshuri ndjekësit e saj.