I DHA FUND LIDHJES ME BOKSIERIN KRASNIQI/ Modelja shqiptare, pjesë e komedisë së njohur italiane! (FOTO+VIDEO)) – AlpeGossip
I DHA FUND LIDHJES ME BOKSIERIN KRASNIQI/ Modelja shqiptare, pjesë e komedisë së njohur italiane! (FOTO+VIDEO))

I DHA FUND LIDHJES ME BOKSIERIN KRASNIQI/ Modelja shqiptare, pjesë e komedisë së njohur italiane! (FOTO+VIDEO))

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku është bërë pjesë e një projekti kinematografik italian.

Heidi Lushtaku ka bërë me dije se është pjesë e një komedie italiane, përmes një postimi në Instagram.

Nëpërmjet disa videove, modelja shqiptare e cila jeton në Zvicër ndan me fansat e saj disa skena nga filimi i titulluar “Un figlio di nome erasmus”.

Ajo shprehet shumë e lumtur të jetë pjesë e këtij kasti, ndërsa ndan me kënaqësi lajmin që filmi tani do të shfaqet online.

“Nuk mund të shkoni në kinema ..? Atëherë ne po sjellim kinemanë në shtëpinë tuaj”, ka shkruar ndër tjerash Heidi në postimin e bërë.

Nga 12 prilli filmi do të shfaqet në Sky Cinema, TIMVISION, Rakuten TV, CHILI, Google Play Store, YouTube, Infinity and huaweitalia.

Heidi Lushtaku i ka dhënë fund tashmë lidhjes me boksierin e njohur Robin Krasniqi pas 3 vitesh. Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin dhe sigurisht që këto shenja të çojnë drejt përfundimit të romancës.