“E MANIPULUAR NGA SHTETI”/ Rrëfehet babai i Stresit dhe tregon gjithçka rreth arrestimit (FOTO) – AlpeGossip
“E MANIPULUAR NGA SHTETI”/ Rrëfehet babai i Stresit dhe tregon gjithçka rreth arrestimit (FOTO)

“E MANIPULUAR NGA SHTETI”/ Rrëfehet babai i Stresit dhe tregon gjithçka rreth arrestimit (FOTO)

Babai i Stresit thotë për ‘SevenBizz’ se arrestimi i reperit është inskenuar nga pushteti.
Në një intervistë për emisionin ‘SevenBizz’, z.Sali Lushaj tregon gjithçka mbi atë se çka ka ndodhur me të birin këto ditë.

Me detaje, ai tregon si ka ndodhur arrestimi, në videon që mund ta ndiqni më poshtë, ekskluzivisht nga SevenBizz në T7: